Balkan Orient Express
Prizrenska 2, Belgrade, Serbia, 11000
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od CSD 6,459
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od CSD 6,459
The Hotel Balkan is a luxurious four-star hotel which is set in the centre of Belgrade. This picturesque, fully-modern hotel overlooks the Terazije Square.

The hotel is ideally located within Belgrade. It is a perfect base from which to explore the cultural and entertainment regions of the city as well as the town hall and Chamber of Commerce.

Relax and enjoy the comforts of the Hotel Balkan which boasts well-equipped, tastefully designed rooms with complimentary international phone calls and free Wi-Fi.

The Hotel Balkan can arrange transport to and from the airport if necessary.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Balkan Orient Express je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

    Letiště
    • Belgrade, Serbia (BEG-Nikola Tesla) - 8.27 mi
    Muzea
    • National Museum of Serbia - 0.23 mi
    • Nikola Tesla Museum - 0.76 mi